NL

COMFORT-COMPACT WTW-HR UNIT
CKL-A

Verse lucht voor iedere behoefte – onze oplossing voor kleine ruimtes.

Of het nu voor kantoren of grotere wooncentra, restaurants of kantines, voor scholen of kleuterscholen is: De WOLF serie compacte ventilatie-units met warmteterugwinning is de ideale oplossing voor de comfortabele en energie-efficiënte verluchting en ontluchting van de meest uiteenlopende gebouwen. Met behulp van de units wordt constant een voldoende, traploos regelbare hoeveelheid gefilterde buitenlucht naar de ruimtes toegevoerd. Tegelijkertijd wordt een overeenkomstig luchtvolume verbruikte, met CO2-belaste binnenlucht afgezogen en verwijderd als afvoerlucht.

De CKL-A is de optimale oplossing waar de beschikbare ruimte beperkt is. Deze buiten opgestelde ventilatie-unit zorgt voor de comfortabele uitwisseling van de gebruikte binnenlucht met verse, gefilterde buitenlucht. De hoogefficiënte tegenstroom-platenwarmtewisselaar draagt de waardevolle thermische energie van de retourlucht over aan de verse en gefilterde buitenlucht.

COMFORT-COMPACT WTW-HR UNIT CKL-A

De perfecte oplossing voor een buitenopstelling
  • Capaciteiten: CKL-A- 1300, 2200, 3000, 4400, 5800 (m³/h max. luchtdebiet).
  • Voor een buitenopstelling met horizontale kanaalaansluiting
  • Compact RLT-toestel tot 5.800 m³/h (CKL) of 9.000 m³/h (CRL)
  • Hoogefficiënt (energie-efficiëntieklasse A+ volgens RLT-richtlijn 01)
  • Ingebouwde regeling WRS-K met vele programmeerbare in- en uitgangen, eventueel met extra modules uit te breiden
  • Automatische vorstbeveiligingsregeling
  • Montagemogelijkheden voor veel toebehoren (bijv. geluidsdemper, verwarmer, koeler)
  • Hoogefficiënte, traploos regelbare EC-ventilatoren
  • VDI 6022 (Duitsland) standaard
  • Integratie in het gebouwbeheersysteem mogelijk via LON, BACnet of Modbus-interfacemodule.
  • Eenvoudige integratie in een LAN-netwerk via ethernet-interface met een geïntegreerde webserver.
  • Standaard uitgevoerd met luchtdichtheidsklasse L1 (Superseal).

Modellen

TYPE CKL-A-1300 CKL-A-2200 CKL-A-3000 CKL-A-4000 CKL-A-5800
Totale lengte Amm21112780278027802780
Totale breedte Bmm812812101514221725
Totale hoogte Cmm13501750175017501750
Lengte Dmm17292236223622362236
Breedte E mm71271291513221625
Hoogte Fmm10501450145014501450
Basisframe Gmm300300300300300
Retourlucht ABLmmLi 612x409*Li 612x612*Li 1815x612*Li 1222x612*Li 1525x612*
Toevoerlucht ZULmmLi 612x409*Li 612x612*Li 1815x612*Li 1222x612*Li 1525x612*
Condensaatbuismm1½ “1½ “1½ “1½ “1½ “
Gewichtkg315460555715800
Max. debietm³/h13002200300044005800

* Kanaalaansluitmaat